Манікюрний стіл з відкритими полицями
Характеристики, комплектація та кольорова гама товару можуть бути змінені виробником залежно від серії постачання без попереднього повідомлення.
Можлива незначна відмінність відтінку кольору, пов'язана з яскравістю та налаштуваннями монітора, студійною зйомкою, обробкою фото у графічних редакторах.
Описание товара
Манікюрний стіл з відкритими полицями.
Особливості:
- дві тумби
- шість відкритих полиць
- відстань між поличками 22 см
Характеристики товара
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Кількість полиць | 6 шт |
| Розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Дані для транспортування | |
| Об'ємна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Кромка ПВХ | 0.6 мм |



