Манікюрний стіл Бетті
Характеристики, комплектація та кольорова гама товару можуть бути змінені виробником залежно від серії постачання без попереднього повідомлення.
Можлива незначна відмінність відтінку кольору, пов'язана з яскравістю та налаштуваннями монітора, студійною зйомкою, обробкою фото у графічних редакторах.
Описание товара
Стіл має цільну нескладну потовщену стільницю, шухляди на телескопічних напрямних повного висунення.
Особливості:
- шухляди на телескопічних напрямних повного висунення;
- металеві ручки;
- стільниця потовщена, 32 мм;
- дві хромовані ніжки.

Характеристики товара
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Різновиди | Нескладний |
| Кількість ящиків | 3 шт |
| Напрямні | Телескопічні |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 740 мм |
| Дані для транспортування | |
| Об'ємна вага | 40 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Кромка ПВХ | 0.6 мм |





