Стіл манікюрний Стандарт 1
Характеристики, комплектація та кольорова гама товару можуть бути змінені виробником залежно від серії постачання без попереднього повідомлення.
Можлива незначна відмінність відтінку кольору, пов'язана з яскравістю та налаштуваннями монітора, студійною зйомкою, обробкою фото у графічних редакторах.
Описание товара
Стіл має дві стільниці. Це дуже зручно при роботі, на нижній стільниці можна розмістити лампу, телефон та інші витратні матеріали.
Особливості:
- дверцята з замочками;
- металеві ручки;
- відстань між стільницями 12 см;
- полиці для лаків.
Характеристики товара
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Різновиди | Нескладний |
| Кількість полиць | 2 шт |
| Полиця для лаків | 3 шт |
| Розміри | |
| Ширина тумби | 350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота по стільницю | 780 мм |
| Висота загальна | 1280 мм |
| Дані для транспортування | |
| Об'ємна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Кромка ПВХ | 0.6 мм |



