Стіл складний манікюрний Натхнення
Характеристики, комплектація та кольорова гама товару можуть бути змінені виробником залежно від серії постачання без попереднього повідомлення.
Можлива незначна відмінність відтінку кольору, пов'язана з яскравістю та налаштуваннями монітора, студійною зйомкою, обробкою фото у графічних редакторах.
Описание товара
Стіл має складану стільницю з закругленими кутами, три шухляди і одну відкриту поличку.
Особливості:
- шухляди на телескопічних напрямних повного висунення;
- металеві ручки.
Характеристики товара
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Різновиди | Складаний |
| Кількість ящиків | 3 шт |
| Кількість полиць | 1 шт |
| Напрямні | Телескопічні |
| Розміри | |
| Ширина тумби | 350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Дані для транспортування | |
| Об'ємна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Кромка ПВХ | 0.6 мм |
| Опора | Хромована |




